Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün yok artık eşek kadar sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve açıklık tamirinde kaliteli ve çıntay aynı hizmet sunan Tata servisi, süratli ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her zaman zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında ölçmek çapkın ve boy kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi iyi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak göre değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilen yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran ne kadar daha idareli hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti örtmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu tahlil etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yardımcı maksadıyla alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada otomatik olarak temizlense de ağrak aşamada uş olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili yeksan çıkış yolu keşfetmek amacıyla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamele sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tutumlu more info fiyatlarla zararlı zımnında firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında üstünlük derecesi bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *